Kontynuujemy naszą misję: Witaj, Polsko!

EVOLVE! Summit w ciągu ostatnich lat podbiło serca tysięcy fanów, praktyków HR i rekrutacji w Czechach i na Słowacji. Konferencja zorganizowana przez firmę Engage Advisory (zajmującą się executive search), zyskała duże uznanie w całej Europie ze względu na swój „punkowy” styl, a także zdolność do przyciągania największych gwiazd i najbystrzejszych umysłów branży HR i rekrutacji z całego świata do Brna, w Czechach. 

Od samego początku w 2015 roku celem EVOLVE! Summit było przybliżenie profesjonalistów HR nie tylko publiczności w Czechach i na Słowacji, ale także w Polsce i na Węgrzech ze względu na podobieństwo w ewolucji rynku HR i ich gospodarki. Konferencja w Czechach i na Słowacji okazała się być wielkim sukcesem. Co roku gromadzi się w Brnie prawie 500 specjalistów z obu krajów i na dwa dni Brno staje się miastem o największej koncentracji talentów HR i rekrutacji w Europie.

W ciągu ostatnich dwóch lat była jedna wyjątkowa osoba z Polski, która bardzo przyczyniła się do wielkiego sukcesu eventu, Kasia Tang. Kasia była jednym z moderatorów na scenie Innowacji w Brnie. Dopiero w ubiegłym roku Kasia wpadła na bardzo ciekawy pomysł, aby rozwinąć EVOLVE! Summit w Polsce. Wszyscy w naszym zespole byliśmy bardzo podekscytowani, ponieważ przez ostatnie lata zastanawialiśmy się, jak zrobić krok naprzód w naszej misji i powitać polską społeczność w naszej rodzinie EVOLVE!. Nie chcieliśmy wchodzić na rynek bez lokalnych ekspertów, którzy byliby w stanie pomóc wybrać najlepsze treści odpowiednie dla regionu. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że Kasia Tang i Karolina Latus dołączyły do zespołu organizującego EVOLVE! Summit. Zespołu, który pomoże zorganizować pierwszą konferencję EVOLVE! Summit w Polsce.

“Już od kilku lat zastanawiałam się jak zorganizować w Polsce konferencję, podczas której będzie można posłuchać nie tylko polskich, ale też zagranicznych ekspertów. Kiedy zobaczyłam jak zorganizowane jest EVOLVE! Summit nie miałam wątpliwości, że to właśnie ten format sprawdzi się na naszym podwórku.
EVOLVE! jest przemyślane pod każdym kątem. Różnorodny program, formaty wystąpień, nieformalna atmosfera i koncert muzyczny, to wszystko sprzyja tworzeniu długotrwałych wspomnień, w których nowe znajomości przeplatają się z treścią wystąpień. A do tego umiejętności organizacyjne czeskiej ekipy są na najwyższym poziomie. Zresztą, jestem pewna, że przekonacie się sami.” powiedziała Kasia Tang.

EVOLVE! Summit ma na celu podnoszenie umiejętności Rekruterów, Sourcerów, Specjalistów HR i Ekspertów ds. Employer Brandingu. Zależy nam na tym, aby zaraz po dwudniowej konferencji uczestnicy mogli wyjść z nowymi umiejętnościami i zdolnościami, które natychmiast podniosą ich efektywność.

Cel ten jest realizowany za pomocą prezentacji i warsztatów, które odbywają się jednocześnie na czterech scenach. Pozwala to nie tylko wszystkim uczestnikom znaleźć interesujący ich temat, ale także skorzystać z różnorodnych formatów wystąpień. Możesz słuchać prezentacji gwiazd światowego formatu, takich jak Bill Boorman, Jan Tegze lub Jim Stroud, lub dowiedzieć się, co działa, a co nie ze studiów przypadków dostarczonych przez praktyków z regionu CEE, którzy są zawsze gotowi podzielić się błędami, kosztami swoich projektów oraz ich wynikami.

Cały program składa się z ponad 35 prezentacji, studiów przypadków, dyskusji i warsztatów. W ciągu tych dwóch dni poznasz 30 prelegentów z Polski i innych krajów z całego świata. EVOLVE! Summit dostarcza praktycznych wskazówek; nie doświadczysz tu prezentacji sprzedażowych czy wzniosłych teorii nie dających przełożyć się na codzienną pracę. Nie sprzedajemy wystąpień na scenie, ani nie umożliwiamy prelegentom promocji siebie bez wartości dla uczestnika. Wszystkie treści są starannie dopasowywane do potrzeb publiczności i sprawdzana z wyprzedzeniem, aby przynieść jak najlepszy efekt.

Myślę, że wszyscy wiemy, że świetna konferencja to nie tylko świetna organizacja i świetna treść, ale przede wszystkim zabawa. Dlatego wszyscy cieszymy się z nieformalnej atmosfery na EVOLVE! Summit. Gdzie indziej miałbyś okazję cieszyć się wieczorną imprezą, zatańczyć lub napić się piwa z kimś, kogo obserwujesz w Internecie od lat, słuchając jego / jej podcastów lub oglądając ich filmy?

Wiem, że ten artykuł może postawić bardzo wysokie oczekiwania co do tego wydarzenia i jest to absolutnie w porządku. Wiemy, co jesteśmy w stanie dostarczyć i wszyscy już ciężko pracujemy, aby spełnić te oczekiwania. Polsko, nadchodzimy i wszyscy z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Wami w czerwcu podczas pierwszego EVOLVE! Summit we Wrocławiu. To będzie świetna zabawa i chcielibyśmy Ciebie tam zobaczyć!
Czy masz swój bilet?